wtorek, 5 marca 2013

Grafitowy dach ciemne okna cz.7

Dziś słońce już naprawdę grzeje :-) Jak miło :-)
  

Wynalazłam dziś klika domów z grafitowymi dachami i ciemnymi oknami. Pełen wybór: parterowe, piętrowe, z poddaszem :-)
Pierwszy domek – nieduży, bardzo zgrabny z dwuspadowym dachem i garażem w bryle. Elewacja w dwóch kolorach – białym i łososiowym. Ciemniejszy kolor od górnej linii okien parteru. Elewacja ma dodatkowe wstawki z ciemnego drewna. Do grafitowego dachu dobrano białą podbitkę i drewniane elementy dekoracyjne oraz grafitowe rynny. Podmurówka i elewacja frontowa wyłożona płytkami imitującymi kamień. Ogrodzenie ma również kamienne słupki. Ciekawy taras z kostki – mama nadzieję. Ze ten stopień przy drzwiach balkonowych jest tymczasowy ;-)
Kolejny dom – piętrowy z elewacją częściowo z klinkieru. Trochę zbyt przytłaczający ten klinkier – gdyby było go mniej chyba by dom lepiej wyglądał. Ładnie wygląda niska bryła garażu, ale już elewacja boczna – koszmarnie. Dom wydaje się niesamowicie wysoki – jak kościół. Jednak lepiej jest, gdy u góry jest ciemny kolor, a na dole jasny. Klinkier nie jest też zlicowany z elewacją lecz na górze ma wyraźny gzyms, co powoduje, że górna część elewacji jest jeszcze wizualnie mniejsza. Podobne kamienne ogrodzenie, prosta brama – z przodu mi się podoba, z innych stron gorzej….


A tu dom parterowy – piękny głęboki kolor okien i ten sam kolor w wykończeniu dachu - super wygląda z białą elewacją i grafitowym dachem. Oczywiście tylko po co ten dom jest tak podniesiony? Patrzcie co robi się wtedy z tarasu… Troszkę go naprawmy:

Od razu sympatyczniej ;-)

Na koniec znowu dom parterowy – z nowoczesnymi kwadratowymi oknami bez podziałów. Do tego równie nowoczesne drzwi i grafitowa brama. Ładna szara podmurówka dopełnia całości – prosto, nowocześnie, ale z klasą.

2 komentarze:

  1. Znowu to samo - dlaczego podniesiony... Doucz się kobieto!

    OdpowiedzUsuń
  2. Witam, jak można się z Panią skontaktować? brakuje mi zestawień ze stolarka w kolorze dębu bielonego-sheffield oak. jakieś propozycję pozostałej stolarki dla tego koloru? mój meil: kaskaram@op.pl

    OdpowiedzUsuń

Linki