środa, 23 stycznia 2013

Czekoladowy dach złoty dąb okna cz.1

Marzi prosił o domy z czekoladowym dachem i oknami złoty dąb. Do takiego zestawu pasuje elewacja w kolorze białym, kremowym lub kremowożółtym. Obramowania w kolorze elewacji lub nieco ciemniejsze. Podbitka , rynny, podmurówka brązowe.

Pierwsza propozycja – elewacja kremowa, prawie biała, obramowania okien i drzwi o ton ciemniejsze. Cała stolarka w kolorze złotego dębu, tak samo ozdobna podbitka. Podmurówka z brązowej cegły. Bardzo ciekawa bryła budynku, te drewniane elementy czołowe dachu i wesołe okrągłe okienko.W drugim domu również dużo drewna – zabudowany szczyt domu i ładne drewniane balustrady. Elewacja w kremowym odcieniu. Schody, taras i podmurówka w kolorze beżowobrązowym. Bardzo ciekawa obróbka blacharska – zrobiona jakby z nakładających się kawałków – oryginalnie. Brązowe rynny i parapety.

Kolejny dom ma bardzo ładny odcień elewacji kremowożółtobeżowy. Taki kolor najładniej wygląda ze „złotym dębem”. Tu mamy do kompletu miedziane rynny, kute balustrady i podobne oświetlenie. Schody i kostka jasnoszare. Prosto i schludnie.I na koniec jeszcze jedna aranżacja frontu. Do czekoladowego dachu dobrano rynny i obróbkę blacharską również w kolorze czekolady. Do kremowej elewacji dwa tony ciemniejsze obramowania okien i drzwi. Okna troszkę ciemniejsze, ale złoty dąb by tu wyglądał równie dobrze.Pozdrowienia!!!

3 komentarze:

 1. W drugim domku ,obróbka na szczytach to nie blacharka,tylko struktonit,bardzo popularny na pomorzu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam, czy mogę prosić o podanie adresu e-mail? Właśnie zamierzam tynkować dom, może udzieli mi Pani kilku porad? pozdr Anna

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam!
  Również chciałam zapytać się czy można skontaktować się z Panią , celem doradztwa w doborze koloru oraz detali elewacji mojego domu. Poproszę o adres kontaktowy mój tel. 606-576-788. Edyta

  OdpowiedzUsuń

Linki